INVISIBLE NETWORK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chuky Vs Hero ( ne yazikki her seferinde kacmasina ragmen sonunda yakaladim buyrun ) (resmli)

2 posters

Chuky Vs Hero ( ne yazikki her seferinde kacmasina ragmen sonunda yakaladim buyrun ) (resmli) Empty Chuky Vs Hero ( ne yazikki her seferinde kacmasina ragmen sonunda yakaladim buyrun ) (resmli)

Mesaj  Chukyy Perş. Ekim 21, 2010 8:06 am

Yanında presti ve magesi vardi. oturdular vs atiyoduk. canı azaldi heal atti. buyrun

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bu Sefer presti yoktu. Vs yapiyorduk, Yine Kaciyor...

Ve En sonunda Zafer.. Üzgünüm 50 Np'ni kaybettin...

Chuky...
[b][b]

Chukyy

Chuky Vs Hero ( ne yazikki her seferinde kacmasina ragmen sonunda yakaladim buyrun ) (resmli) Empty Geri: Chuky Vs Hero ( ne yazikki her seferinde kacmasina ragmen sonunda yakaladim buyrun ) (resmli)

Mesaj  Hero Cuma Ekim 22, 2010 12:21 am

[center][b] Yavrum benim kendini böylemi ispat ediyosun , buyur gel her türlü vs yapalım. Bugun neler oldu acaba sana ? Yazık acıdım bak şimdi sana bu kadr cok hırs yaptıgını bilmiyodum Smile)

Hero

Chuky Vs Hero ( ne yazikki her seferinde kacmasina ragmen sonunda yakaladim buyrun ) (resmli) Empty Geri: Chuky Vs Hero ( ne yazikki her seferinde kacmasina ragmen sonunda yakaladim buyrun ) (resmli)

Mesaj  Chukyy Cuma Ekim 22, 2010 3:21 am

Simdi Pm attım bekleyin arkadaslar yeni ss ler geliyor Very Happy

Chukyy

Mesaj  Chukyy Cuma Ekim 22, 2010 3:24 am

VS CAGİRDİM VE DAHA SONRA DEDİ =) BUYRUN HERZMAN YAZMISTI ILK YORUMUNDA..
Ayrica bu hirs degil.. Orda sana güvenerek Vs ye geliyorum.. Yaptigin terbiyesizlik Orda heal attiriyosun Vs den kaciyosun bilmemne. Bitanesinde ben gec basladım ona Ragmen kacmadım Orda ölmesini Bildim 5 kurusluk bile adam olamıyosun ne diyeyim.

Chukyy

- Similar topics